hide

Read Next

Jak Zarabiam Pieniądze

On YesMAD

Pieniądze nie są najważniejsze w moim życiu. Są bardziej wyznacznikiem w tym jak dobrze robię, to co robię. Dziś mogę zapłacić za mieszkanie, kupić jedzenie dla mojej rodziny oraz (co najważniejsze) oszczędzić i zainwestować część dochodu. A to już coś. Inwestuje zawsze na początku miesiąca, ale to już informacja na inny artykuł.

Na tym poziomie nie potrzebuję dodatkowych pieniędzy. Dopóki wystarcza mi na inwestycje, po zapewnieniu podstawowych potrzeb, czuję się dobrze.. Jakby dziwnie to brzmiało, wystarcza mi to co mam. Bardziej zależy mi na tworzeniu wartości dla innych i mieć niesamowite chwile ze swoją rodziną.

Poniżej możesz znaleźć listę moich źródeł dochodów. Nie powiem Ci dokładnych numerów (jeszcze), ale chcę Ci pokazać jedną ważną rzecz. Posiadam więcej niż jedno źródło dochodu i pracuję nad kolejnymi. Spytasz "dlaczego? - przecież pieniądze nie są dla Ciebie najważniejsze". Otóż nie są, jednak niezależność finansowa i wolność jest dla mnie ekstremalnie ważna. Nawet jeżeli stracę któreś ze źródeł dochodu (nawet główne), mogę żyć przez kilkanaście-kilkadziesiąt miesięcy bez niego. Jest to ekstremalnie proste i potężne dla zdrowego myślenia.

Chcę wydłużyć te kilkadziesiąt miesięcy do minumum 10 lat - tu inwestycje przychodzą z pomocą. Dlatego nie mam jachtu, nie mam nawet swojego mieszkania, ale mam inwestycje, które rosną z miesiąca na miesiąc (o tym również w innym artykule).

A może coś logicznego?

On Hobby Agnieszki

Każdy z nas wiadomo lubi się zrelaksować. A myślałaś może kiedyś na relaksem za pomocą gier logicznych? Jakieś scrabble, zagadki czy łamigłówki? Lubisz takie zabawy czy jednak wolisz pograć w gry w których coś się dzieje?

Zauważyłam, że ostatnimi czasy bardzo mało gier można spotkać w sklepie, które wymagałyby od nas logicznego myślenia. Nie wiem czy jest to kwestia związana z brakiem zainteresowania czy też z brakiem takich gier w ofercie producentów.

Owszem dla dzieci znajdziemy ich całkiem sporo ale co z nami dorosłymi?

My też przecież od czasu do czasu chcemy ruszyć głową, zmusić się do myślenia a przy tym odpocząć?

Co Ty na to? Jak Twoje podejście do takiego sposobu spędzania wolnego czasu?

Rendering New Theme...