hide

Read Next

Farmerskie uzależnienie!

On Hobby Agnieszki

Może i się nie spodziewacie ale musicie wiedzieć że już ponad 100 tys. graczy regularnie gra w gry zwane symulatorami farmy!

Farming simulator to taki fenomen - nikt się nie przyznaje, że lubi od czasu do czasu wirtualnie jeździć traktorkiem czy też rozwijać swojego gospodarstwa rolnego jednak wyniki sprzedaży świadczą całkowicie coś innego! Farming simulator 15 to wyjątkowo rozbudowana i kompleksowa gra, w której znajdziemy wiele ciekawych pojazdów ale i bogaty sprzęt pochodzący od producentów znanych marek! Ponadto w tej serii wprowadzono możliwość zarządzania posiadanymi lasami ale też zarządzania produkcją drewna.

Ponadto już teraz będziesz mógł gospodarstwem zarządzać wraz z przyjaciółmi czy też możesz dowolnie modyfikować posiadane modele samochodów. Czyż nie fajnie rozbudowano grę? Ponadto nie będziesz już musiał się martwić czystością auta - dzięki myjniom w końcu utrzymasz swój samochód w nienagannej czystości.

Osobiście jestem wielką fanką tego typu gier i pewnie jej najnowsza wersja już wkrótce wyląduje w moim domu!

A jak Twoje podejście do farmerskich symulatorów? Lubisz czy nie przepadasz?

A może coś logicznego?

On Hobby Agnieszki

Każdy z nas wiadomo lubi się zrelaksować. A myślałaś może kiedyś na relaksem za pomocą gier logicznych? Jakieś scrabble, zagadki czy łamigłówki? Lubisz takie zabawy czy jednak wolisz pograć w gry w których coś się dzieje?

Zauważyłam, że ostatnimi czasy bardzo mało gier można spotkać w sklepie, które wymagałyby od nas logicznego myślenia. Nie wiem czy jest to kwestia związana z brakiem zainteresowania czy też z brakiem takich gier w ofercie producentów.

Owszem dla dzieci znajdziemy ich całkiem sporo ale co z nami dorosłymi?

My też przecież od czasu do czasu chcemy ruszyć głową, zmusić się do myślenia a przy tym odpocząć?

Co Ty na to? Jak Twoje podejście do takiego sposobu spędzania wolnego czasu?

Rendering New Theme...