hide

Read Next

Gry, dzięki którym można poprawić sylwetkę

On Hobby Agnieszki

Gry większości osób kojarzą się z otyłymi osobami, które cały dzień siedzą bez ruchu przed komputerem, odżywiają się fastfoodami i nie widzą świata poza ekranem komputera.

Tymczasem w ofertach wielu sklepów z grami znaleźć można coś wspaniałego – gry, które pozwalają nam ćwiczyć z wirtualnym instruktorem. Dla mnie to coś wspaniałego!

Jedną z moich faworytek jest gra Sports Active, która sprawia, że naprawdę z wielką radością ćwiczy się w gronie wirtualnych osób. do gru dołączone są trzy opaski, które zakłada się na ramiona i na udo.

Wystarczy jedynie powtarzać to, co dzieje się na ekranie, a system dodatkowo monitoruje pracę naszego serca. Zabawa jest naprawdę przednia i jeśli ktoś nie ma ochoty dojeżdżać paru kilometrów na zajęcia fitness i ćwiczyć w gronie nieznajomych osób, takie gry są rozwiązaniem idealnym.

Farmerskie uzależnienie!

On Hobby Agnieszki

Może i się nie spodziewacie ale musicie wiedzieć że już ponad 100 tys. graczy regularnie gra w gry zwane symulatorami farmy!

Farming simulator to taki fenomen - nikt się nie przyznaje, że lubi od czasu do czasu wirtualnie jeździć traktorkiem czy też rozwijać swojego gospodarstwa rolnego jednak wyniki sprzedaży świadczą całkowicie coś innego! Farming simulator 15 to wyjątkowo rozbudowana i kompleksowa gra, w której znajdziemy wiele ciekawych pojazdów ale i bogaty sprzęt pochodzący od producentów znanych marek! Ponadto w tej serii wprowadzono możliwość zarządzania posiadanymi lasami ale też zarządzania produkcją drewna.

Ponadto już teraz będziesz mógł gospodarstwem zarządzać wraz z przyjaciółmi czy też możesz dowolnie modyfikować posiadane modele samochodów. Czyż nie fajnie rozbudowano grę? Ponadto nie będziesz już musiał się martwić czystością auta - dzięki myjniom w końcu utrzymasz swój samochód w nienagannej czystości.

Osobiście jestem wielką fanką tego typu gier i pewnie jej najnowsza wersja już wkrótce wyląduje w moim domu!

A jak Twoje podejście do farmerskich symulatorów? Lubisz czy nie przepadasz?

Rendering New Theme...